PRACA U NAS

Ośrodek Turystyczno-Sportowy ZAGROŃ
ul. Wrzosowa 21 Szczyrk

RECEPCJONISTKA

OPIS STANOWISKA :

Praca w systemie zmianowym w Recepcji OTS „ZAGROŃ” w Szczyrku.

Do obowiązków recepcjonistki będzie należało m.in. :
– przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
– wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
– przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
– naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
– dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

WYMAGANIA:
– wykształcenie min. średnie
– odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność, sumienność, kreatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
– wysoka kultura osobista, miła prezencja
– znajomość obsługi pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:
– znajomość systemu hotelowego SOHiS lub CHART (ew. możliwość przyuczenia)
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
– umowę o pracę (pełny etat)
– stabilne warunki zatrudnienia
– pakiet socjalny
– miłą atmosferę pracy
– możliwość rozwoju zawodowego / zdobycia doświadczeń

KONTAKT:
OTS „ZAGROŃ”
UL. WRZOSOWA 21
43-370 SZCZYRK
Telefon: 033 817-85-28 lub 817-86-57
E-mail: zagron@gat.pl

Aktualizacja, dnia 10.10.2017 r.